Kullanım Koşulları

Ajans İşleri, ziyaretçilerini dünyanın dört bir tarafında üretilen yaratıcı işlerden ve kariyer olanaklarından haberdar eden bir sitedir.

Sitede yer alan içerikler farklı kaynaklardan derlenerek yayınlandığından, Ajans İşleri bu kaynakların ve içeriklerdeki linkler aracılığıyla yönlendirilen diğer sitelerin içeriği, doğruluğu ve güvenilirliğiyle ilgili hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ajans İşleri, yayınladığı içeriklerin kanunlara uygun olmasına özen göstermekte olup, kanunlara aykırı olduğunu, özel ya da tüzel kişiliğinize zarar verdiğini, telif haklarınızı ihlal ettiğini düşündüğünüz bir içerik söz konusu ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitede yer alan tüm içerikler, resimler, videolar, metinler, sitenin tasarımı, yazılımı ve kodları, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında koruma altındadır. Herhangi bir içeriği izin almadan kopyalayamaz ve herhangi bir araçla, herhangi bir yerde yayınlayamazsınız. Sitede yer alan içerikleri alıntılayarak kullanabilmeniz için ilgili içeriğe bağlantı vererek kaynak göstermelisiniz. Aksi durumlarda Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun hükümleri geçerli olacaktır.

Ajans İşleri, sitede yayınlanan iş ilanlarıyla ve bu iş ilanlarına yapılan başvurularla ilgili hiçbir sorumluluk üstlenmez. İş ilanınızın yayınlanması ya da yayındaki ilanınızın kaldırılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçilerin site üzerinden herhangi bir iş ilanına başvuru yapabilmeleri mümkün değildir. Ajans İşleri, iş, iş arayan ve iş veren arasında herhangi bir aracılık yapmamakta, iş ya da işçi bulma, işe yerleştirme gibi faaliyetlerde bulunmamaktadır.

Siteyi kullandığınız süre boyunca sitenin kullanım koşullarını da kabul etmiş sayılırsınız. Ajans İşleri, sitenin kullanım koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirebilir.

Ajans İşleri | info@ajansisleri.net