Hakkımızda

1 Ekim 2016 tarihinde yayınladığımız ilk iş ilanıyla birlikte yaratıcı zihinlere yaratıcı işler bulmak için yola çıktık.

Türkiye genelindeki yüzlerce yaratıcı ajans, daha iyilerini yaratabilmek için her geçen gün daha fazla yaratıcı insana ihtiyaç duyuyor. Ve binlerce yaratıcı insan, bir sonraki yaratıcı işin sahibi olabilmek için bekliyor. Ajans İşleri, yaratıcı kişileri ve yaratıcı işleri bulmanın en kolay ve en hızlı yoludur.

Reklam, halkla ilişkiler, pazarlama ve medya sektörleri başta olmak üzere yaratıcılık gerektiren tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan yaratıcı işleri, yaratıcı kişilerle buluşturmak amacıyla kurulan Ajans İşleri; bir şeyler yaratma arzusu içinde olan herkese, her gün yeni ilham kaynakları ve kaçırılmayacak yeni kariyer fırsatları sunmayı hedeflemektedir. Ziyaretçilerimiz reklamdan tasarıma, teknolojiden sanata, dünyanın dört bir tarafında üretilen yaratıcı işlerden haberdar olurken aynı zamanda da hiçbir yere üye olmadan, hiçbir kişisel bilgiyi paylaşmadan kariyer fırsatlarının detaylarını görebilir ve istedikleri pozisyon hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Reklam, içerik ve metin yazarları, editörler, grafikerler, sanat yönetmenleri, sosyal medya yöneticileri, kreatif direktörler, proje yöneticileri, pazarlama uzmanları, müşteri temsilcileri, web tasarımcılar, yazılım geliştiriciler, asistanlar, juniorlar, seniorlar, freelancerlar, stajyerler… Herkes için bir ajans işi mutlaka vardır.

Ajans İşleri | info@ajansisleri.net